Kubki z własnym nadrukiem w twojej zdrowej kuchni

Choć w eko kuchni najważniejsze jest to, czym wypełniamy naczynia, jedzenie w towarzystwie pięknych naczyń zawsze staje się przyjemniejsze. Do łask w ostatnim czasie wracają kubki z nadrukiem – często spersonalizowanym, dopasowanym do domowników. Co poza kawą i herbatą może znaleźć się w twoim oryginalnym kubku?

Idealne kubki do kawy

Jak wiadomo, zdrowa kawa to taka, którą zmielimy samodzielnie – wtedy mamy pewność co do jej naturalnego składu. Odpowiednio zaparzona, doskonale będzie komponowała się w fajnym kubku z oryginalnym nadrukiem. Poza tym – „mała czarna” w niebanalnym naczyniu smakuje znacznie lepiej.

Kubki z napisami na fit koktajle

Kto powiedział, że twoje zdrowe smoothies możesz pić tylko w specjalnych szklankach? Warto łamać konwenanse i podawać koktajle w kolorowych kubkach z napisami. To także doskonała propozycja podania koktajli twoim gościom.

Kubki doskonałe na zdrowe przekąski

Również drobne, zdrowe przekąski takie jak orzechy możesz podawać w nieco odmienny sposób – zamiast w standardowych miseczkach – wybierając zabawne kubki z nadrukiem. Taki sposób podania łakoci z pewnością zauroczy twoich gości.

Szukasz szerokiej oferty modnych i zabawnych kubków do swojej eko kuchni? Wybierz coś spośród oferty www

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *